O Mnie

Pasja tworzenia była obecna w moim życiu zawsze.

Już od dzieciństwa przeważały u mnie predyspozycje manualne, które pogłębiam każdego dnia. Dziś jestem doświadczonym złotnikiem z 23-letnim stażem, angażuję się w 6-letnią własną pracownią złotniczą oraz działalność jubilerską, której celem jest tworzenie unikalnej biżuterii.

W mojej marce „DawidCraft” koncentrujemy się na ciągłym rozwoju — opracowujemy nowoczesne rozwiązania, opieramy się na technologii 3D, oczywiście nie zapominając o tradycyjnym hand made. Szereg moich maszyn złotniczych w sporej części skonstruowałem sam, co wyróżnia moją pracę i dodaje jej unikatowego stylu.

Największym entuzjazmem darzę projektowanie i tworzenie pierścionków zaręczynowych oraz nietuzinkowych dodatków, które nadają życiu wdzięku. „Pięknem w życiu jest szczegół” - to motyw przewodni mojej firmy. Staramy się dopracowywać każdy segment powstawania biżuterii, aby efekt finalny zdumiewał.

Ponadto uwielbiam się inspirować regionalnymi motywami Podhala — mojej ukochanej ziemi i miejsca, z którego pochodzę. Krajobraz pasma Gorc oraz pobliskich rezerwatów przyrody stanowi dla mnie natchnienie do tworzenia. Kiedy zasiadam w pracowni, mam wrażenie, że czas się zatrzymał, jest to cudowne, że hobby, z lat nastoletnich — złotnictwo jest teraz moim przepisem na życie, jestem z tego niesamowicie dumny i wdzięczny człowiekowi, który zaszczepił we mnie tą pasję. W stałej kolekcji autorskiej możemy wyróżnić — komplet biżuterii „Podhalańska szarotka” oraz „Góralska parzenica” nawiązujące do górskich klimatów.

Poza pracą czerpię przyjemność ze spędzania czasu z rodziną, a także inspirację z książek o rozwoju osobistym oraz nowinek technologicznych.

Jeśli masz własny pomysł na biżuterię, chętnie Ci pomogę w jego realizacji. Wybierz mnie, a otrzymasz niepowtarzalny i subtelny dodatek do swojej aparycji.